Змінні двигуни Lombardini/Kohler

Компанія Lombardini/KOHLER передбачає для своїх клієнтів можливість продажу так званих ЛОНГ і ШОРТ БЛОКІВ (LONG and SHORT BLOCKS).

ЛОНГ БЛОК – це остов двигуна з головкою блоку, паливною апаратурою, поршнями, коленвалом, шатунами та навісним обладнанням.

Short Block купують при серйозних пошкодженнях, що торкнулися поршневу або колінчастий вал. Саме Short Block є вигідною альтернативою цілому двигуну, так як він складається тільки з необхідних компонентів, які піддаються заміні при зносі поршневої, що істотно скорочує вартість ремонту.

Long Block купують при пошкодженнях блоку і головки. Слід зазначити, що Long Block максимально наближений до повної збірці двигуна, однак не включає в свою комплектацію паливну систему, електроніку, компоненти впуску/випуску та ін.

Клієнт, купуючи ЛОНГ БЛОК або ШОРТ БЛОК, може без проблем переставити відповідне робоче навісне обладнання зі старого двигуна на новий. Потім також без проблем він зможе продовжити експлуатацію двигуна, який за своєю суттю є новим на 90%, при ціні і термінах постачання, що значно відрізняється від нових повнокомплектних двигунів подібної технічної специфікації.

Дані рішення по ЛОНГ і ШОРТ БЛОКАМ знаходяться на складі-заводу виробника в Італії і протягом 1-2х тижнів можуть бути поставлені під замовлення. У найближчому майбутньому ми плануємо тримати у себе на складі в Києві кілька ходових моделей моторів і оперативно поставляти нашим клієнтам.