Історія італійського бренду і компанії LOMBARDINI

Італійська компанія Lombardini вже майже 100 років зміцнює свої позиції на ринку силових індустріальних агрегатів для різних сфер промисловості: сільського господарства, будівництва, верстатобудування, автомобілебудування і суднобудування

LOMBARDINI FABRICA MOTORI

История бренда Ломбардини/Lombardini

Початок відліку свого успіху компанія LOMBARDINI веде з 1922 року, коли італієць Адельмо Ломбардіні виготовив свій перший двигун разом зі своїм партнером П’єтро Сланці. А 1933 року Адельмо запускає свій завод з виробництва двигунів “LOMBARDINI FABRICA MOTORI” в Reggio Emilia.

1934 року компанія виробляє перші 500 двигунів, 18 з яких – дизельні.

1935 року LOMBARDINI вперше бере участь у сільськогосподарській виставці в місті Верона.

Зростання і Зміцнення позицій

У повоєнний час компанія зміцнює свої позиції на ринку силових індустріальних агрегатів для різних сфер промисловості і виходить на ринок Індії.

1957 року було розпочато виробництво одноциліндрових двигунів з повітряним охолодженням і безпосереднім вприскуванням, а 2 червня цього ж року Адельмо Ломбардіні був удостоєний звання КАВАЛЬЄРО ДЕЛЬ ЛАВОРО.

Конвеєр - Історія бренду Ломбардіні/Lombardini 1959 року з’явився перший гусеничний трактор CASTORO.

В період з 1964 до 1967 року компанія продовжила свій міжнародний розвиток і відкриває офіси у Франції, Німеччині та Іспанії.

1964 року після смерті Адельмо Ломбардіні його змінив син Франко.

У 70-х роках компанія інвестувала більшу частину грошей в модернізацію виробництва і відкрила свою науково-дослідну лабораторію.

1986 року було створено підрозділ “Lombardini Marine”, одним з плодів якої стали суднові силові установки.

У 90-х роках LOMBARDINI придбаває компанії ACME і RUGGERINI MOTORI і стає найбільшим холдингом в світі з п’ятьма заводами, розташованими в Італії, Словаччини та Індії, на яких виробляється більше 210 000 моторних систем.

Теперішній час

Виртуальный стенд Kohler, выставка онлайн2007 року компанія LOMBARDINI увійшла в концерн американського холдингу KOHLER CO.

У теперішній час компанія випустила понад 5 млн. двигунів і поширює їх через велику мережу, яка складається з комерційних філій у Франції, Іспанії, Німеччини, Великобританії та офісу в Сінгапурі, а так само більше 150 дистриб’юторів по всьому світу.

Досягнення і переваги

Продукція, що випускається LOMBARDINI, застосовується в різних областях людської діяльності – сільському господарстві, будівництві, верстатобудуванні, автомобілебудуванні та кораблебудуванні.

Двигуни Ломбардіні відрізняються простотою, надійністю, великим ресурсом експлуатації та низьким рівнем витрат в період володіння.

Двигуни LOMBARDINI відповідають Європейським СЕ і більш суворим американським EPA вимогам екологічної безпеки за рівнем шуму, викидів в атмосферу і т.д. Вони сертифіковані ISO 9001, VISION 200, QS 9000 і ISO/TS16949.

У каталозі нашого сайту Ви можете ознайомитися з різними моделями двигунів Lombardini/Kohler і технічною інформацією до них