Оригінальні запчастини або аналоги?

Кожний власник двигуна, рано чи пізно, стикається з проблемою вибору покупки: оригінальні запчастини або аналоги?
У цій статті ми коротко розберемо переваги придбання оригінальних запчастин у офіційних імпортерів

Що таке оригінальні запчастини та неоригінальні

Як відомо, немає нічого вічного, будь-який двигун в процесі експлуатації, незалежно де він встановлений, потребує ремонту чи зміни зношених деталей.

Оригінальні запасні частини – це деталі, які виготовляються, тестуються і сертифікуються на заводі-виробнику. Вони пакуються в фірмову упаковку з логотипом та мають заводський каталожний номер.

Аналогові або неоригінальні запчастини виробляють незалежні підприємства, які спеціалізуються на випуску деталей, які встановлюються на двигуни різних марок та моделей. Найчастіше вони спеціалізуються на деталях вузького використання (паливна система, ущільнювачі, прокладки).

Що ж вибрати власнику двигуна: оригінальні запчастини або аналоги?

Переваги оригінальних запчастин

Розглянемо, як приклад, переваги оригінальних запчастин LOMBARDINI/KOHLER, які постачає наша компанія. Існує велика  різниця в виробництві та різному тестуванні оригінальних деталей:

  • тест на корозію (для металевих частин)
  • тест на міцність
  • тест на втому матеріалу
  • тест на надійність

Інженерний відділ заводу LOMBARDINI/KOHLER постійно працює з відгуками клієнтів і з ідеями, щоби максимально поліпшити якість запчастин, що в свою чергу збільшить термін експлуатації вашого двигуна.

Трансформуємо наші переваги в декілька зрозумілих пунктів:

приклад

Lombardini - Запчасть к дизельному двигателю LDW 1603 Наведемо звичайний приклад. Компанія LOMBARDINI/KOHLER виробляє повітряні фільтри для всіх типів своїх двигунів, щоби забезпечити максимальну очистку  повітря від пилу та інших забруднювачів, що надходять в двигун. Саме там відбувається утворення паливно-повітряної суміші. 

Якщо пил потрапляє в двигун, вона створює набагато більше проблем, ніж передбачається. Вона є абразивним матеріалом і при попаданні в циліндро-поршневу групу призводить до швидкого зносу кілець і поршнів.

Повітряний фільтр LOMBARDINI/KOHLER виготовляється з якісного фільтруючого матеріалу в декілька шарів, які просочені спеціальною речовиною. Це запобігає потрапляння пилу та брудних частин в камеру згоряння двигуна. Тому висока якість матеріалів LOMBARDINI призводить до більш якісної очистки повітря і, відповідно, до нормального функціонування двигуна.

Неоригінальний фільтр може не мати достатньо якісного фільтр папера, не мати просочення, і це значно здешевлює його у виробництві.  Але при його використанні значно зменшується ресурс вашого двигуна і в подальшому може призвести до коштовного ремонту.

робимо ВИСНОВКИ

Оригінальні запасні частини забезпечують ефективну експлуатацію, надійність та довготривалість вашого двигуна LOMBARDINI/KOHLER. Якщо ви вважали за краще більш дешеві деталі, виробленні компаніями з матеріалів сумнівної якості, то Ви ризикуєте значно знизити моторесурс вашого двигуна, що в процесі володіння та експлуатації збільшить ваші витрати.