Угода про конфіденційність і захист персональних даних

Ця Угода про конфіденційність і захист персональних даних (далі – Угода) регулює відносини по обробці (збір, накопичення, зберігання, уточнення, використання, передачу, блокування, знищення) компанією «Marina Motors» – адміністрацією сайту https://marinamotors.com.ua (далі – Адміністрація), персональних даних будь-якого Користувача даного інформаційного ресурсу.

Надавши свої персональні дані, Користувач підтверджує, що прочитав і висловив повну згоду з умовами Угоди без якої-небудь зміни або доповнення, а також дозволив Адміністрації обробку своїх персональних даних.

  1. ДЖЕРЕЛА ІНФОРМАЦІЇ ТА ЦІЛІ ЗБОРУ ДАНИХ

1.1. Адміністрації доступна інформація, що отримується при заповненні форм зворотного зв’язку. А саме: ім’я, електронна адреса та телефон. Самостійно заповнюючи відповідні форми і/або відправляючи свої персональні дані на сайті https://marinamotors.com.ua, користувач висловлює свою згоду з цією Угодою.

1.2. Основною метою обробки персональних даних є можливість подальшої взаємодії компанії «Marina Motors» з потенційним клієнтом.

  1. БЕЗПЕКА

2.1. Адміністрація забезпечує збереження зібраних персональних даних і вживає всіх можливих заходів, що виключають доступ до персональних даних неуповноважених осіб.

2.2. У разі виявлення неточностей в персональних даних або бажання «бути забутими», користувач може подати запит на повне видалення персональних даних з наших баз даних або на зміну їх шляхом направлення Адміністрації повідомлення на адресу електронної пошти admin@marinamotors.com.ua з поміткою «Актуалізація персональних даних».

  1. ВИКОРИСТАННЯ ІНФОРМАЦІЇ

3.1. Адміністрація здійснює обробку тільки тієї інформації, яку Користувач надає добровільно.

3.2. Адміністрація має право на обробку персональних даних про Користувача, отриманої згідно п.1.1.

  1. ЗАКЛЮЧНІ ПОЛОЖЕННЯ

4.1. Заповнюючи форму зворотнього зв’язку на сайті, Користувач автоматично приймає умови Угоди.

4.2. Користувач може отримати будь-які роз’яснення з потрібних питань, що стосуються обробки його персональних даних, звернувшись до Адміністрації за допомогою електронної пошти admin@marinamotors.com.ua. Угода діє безстроково до заміни його новою версією.

4.3. Актуальна версія Угоди у вільному доступі розташована в мережі Інтернет за адресою https://marinamotors.com.ua/soglashenie.